Events in marraskuu 2019
mamaanantai | titiistai | kekeskiviikko | totorstai | peperjantai | lalauantai | susunnuntai |
---|---|---|---|---|---|---|
28.10.2019(2 events)
17:15 – 18:00 Untuvikot (3-6v.)17:15 – 18:00 Untuvikot (3-6v.) – 18:00 – 18:55 Isommat lapset (7-10v)18:00 – 18:55 Isommat lapset (7-10v) – |
29.10.2019(3 events)
17:30 – 18:25 Tekniikkatunti17:30 – 18:25 Tekniikkatunti – 18:30 – 19:25 Teematunti18:30 – 19:25 Teematunti – 19:30 – 20:25 Koreotunti19:30 – 20:25 Koreotunti – |
30.10.2019(2 events)
17:00 – 18:00 Passistatreenit17:00 – 18:00 Passistatreenit – 18:00 – 19:45 Baterian soittotunti18:00 – 19:45 Baterian soittotunti – |
31.10.2019(4 events)
17:00 – 18:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin17:00 – 18:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin – 18:00 – 19:00 Lippu/Welha18:00 – 19:00 Lippu/Welha – 19:00 – 20:00 Fantasiaryhmä19:00 – 20:00 Fantasiaryhmä – Cariocan fantsuryhmän treenit 19:00 – 20:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin19:00 – 20:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin – |
1.11.2019(1 event)
17:30 – 19:00 Capoeira adults17:30 – 19:00 Capoeira adults – |
2.11.2019(1 event)
10:00 – 10:45 Capoeira Toddlers10:00 – 10:45 Capoeira Toddlers – |
3.11.2019(1 event)
17:00 – 18:15 Sambakoulutunti17:00 – 18:15 Sambakoulutunti – |
4.11.2019(2 events)
17:15 – 18:00 Untuvikot (3-6v.)17:15 – 18:00 Untuvikot (3-6v.) – 18:00 – 18:55 Isommat lapset (7-10v)18:00 – 18:55 Isommat lapset (7-10v) – |
5.11.2019(3 events)
17:30 – 18:25 Tekniikkatunti17:30 – 18:25 Tekniikkatunti – 18:30 – 19:25 Teematunti18:30 – 19:25 Teematunti – 19:30 – 20:25 Koreotunti19:30 – 20:25 Koreotunti – |
6.11.2019(2 events)
17:00 – 18:00 Passistatreenit17:00 – 18:00 Passistatreenit – 18:00 – 19:45 Baterian soittotunti18:00 – 19:45 Baterian soittotunti – |
7.11.2019(4 events)
17:00 – 18:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin17:00 – 18:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin – 18:00 – 19:00 Lippu/Welha18:00 – 19:00 Lippu/Welha – 19:00 – 20:00 Fantasiaryhmä19:00 – 20:00 Fantasiaryhmä – Cariocan fantsuryhmän treenit 19:00 – 20:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin19:00 – 20:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin – |
8.11.2019(1 event)
17:30 – 19:00 Capoeira adults17:30 – 19:00 Capoeira adults – |
9.11.2019(1 event)
10:00 – 10:45 Capoeira Toddlers10:00 – 10:45 Capoeira Toddlers – |
10.11.2019(1 event)
17:00 – 18:15 Sambakoulutunti17:00 – 18:15 Sambakoulutunti – |
11.11.2019(2 events)
17:15 – 18:00 Untuvikot (3-6v.)17:15 – 18:00 Untuvikot (3-6v.) – 18:00 – 18:55 Isommat lapset (7-10v)18:00 – 18:55 Isommat lapset (7-10v) – |
12.11.2019(3 events)
17:30 – 18:25 Tekniikkatunti17:30 – 18:25 Tekniikkatunti – 18:30 – 19:25 Teematunti18:30 – 19:25 Teematunti – 19:30 – 20:25 Koreotunti19:30 – 20:25 Koreotunti – |
13.11.2019(2 events)
17:00 – 18:00 Passistatreenit17:00 – 18:00 Passistatreenit – 18:00 – 19:45 Baterian soittotunti18:00 – 19:45 Baterian soittotunti – |
14.11.2019(4 events)
17:00 – 18:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin17:00 – 18:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin – 18:00 – 19:00 Lippu/Welha18:00 – 19:00 Lippu/Welha – 19:00 – 20:00 Fantasiaryhmä19:00 – 20:00 Fantasiaryhmä – Cariocan fantsuryhmän treenit 19:00 – 20:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin19:00 – 20:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin – |
15.11.2019(1 event)
17:30 – 19:00 Capoeira adults17:30 – 19:00 Capoeira adults – |
16.11.2019(1 event)
10:00 – 10:45 Capoeira Toddlers10:00 – 10:45 Capoeira Toddlers – |
17.11.2019(2 events)
16:00 – 17:00 Bateria16:00 – 17:00 Bateria – 17:00 – 18:15 Sambakoulutunti17:00 – 18:15 Sambakoulutunti – |
18.11.2019(2 events)
17:15 – 18:00 Untuvikot (3-6v.)17:15 – 18:00 Untuvikot (3-6v.) – 18:00 – 18:55 Isommat lapset (7-10v)18:00 – 18:55 Isommat lapset (7-10v) – |
19.11.2019(3 events)
17:30 – 18:25 Tekniikkatunti17:30 – 18:25 Tekniikkatunti – 18:30 – 19:25 Teematunti18:30 – 19:25 Teematunti – 19:30 – 20:25 Koreotunti19:30 – 20:25 Koreotunti – |
20.11.2019(2 events)
17:00 – 18:00 Passistatreenit17:00 – 18:00 Passistatreenit – 18:00 – 19:45 Baterian soittotunti18:00 – 19:45 Baterian soittotunti – |
21.11.2019(4 events)
17:00 – 18:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin17:00 – 18:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin – 18:00 – 19:00 Lippu/Welha18:00 – 19:00 Lippu/Welha – 19:00 – 20:00 Fantasiaryhmä19:00 – 20:00 Fantasiaryhmä – Cariocan fantsuryhmän treenit 19:00 – 20:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin19:00 – 20:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin – |
22.11.2019(1 event)
17:30 – 19:00 Capoeira adults17:30 – 19:00 Capoeira adults – |
23.11.2019(1 event)
10:00 – 10:45 Capoeira Toddlers10:00 – 10:45 Capoeira Toddlers – |
24.11.2019(2 events)
16:00 – 17:00 Bateria16:00 – 17:00 Bateria – 17:00 – 18:15 Sambakoulutunti17:00 – 18:15 Sambakoulutunti – |
25.11.2019(2 events)
17:15 – 18:00 Untuvikot (3-6v.)17:15 – 18:00 Untuvikot (3-6v.) – 18:00 – 18:55 Isommat lapset (7-10v)18:00 – 18:55 Isommat lapset (7-10v) – |
26.11.2019(3 events)
17:30 – 18:25 Tekniikkatunti17:30 – 18:25 Tekniikkatunti – 18:30 – 19:25 Teematunti18:30 – 19:25 Teematunti – 19:30 – 20:25 Koreotunti19:30 – 20:25 Koreotunti – |
27.11.2019(2 events)
17:00 – 18:00 Passistatreenit17:00 – 18:00 Passistatreenit – 18:00 – 19:45 Baterian soittotunti18:00 – 19:45 Baterian soittotunti – |
28.11.2019(4 events)
17:00 – 18:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin17:00 – 18:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin – 18:00 – 19:00 Lippu/Welha18:00 – 19:00 Lippu/Welha – 19:00 – 20:00 Fantasiaryhmä19:00 – 20:00 Fantasiaryhmä – Cariocan fantsuryhmän treenit 19:00 – 20:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin19:00 – 20:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin – |
29.11.2019(1 event)
17:30 – 19:00 Capoeira adults17:30 – 19:00 Capoeira adults – |
30.11.2019(1 event)
10:00 – 10:45 Capoeira Toddlers10:00 – 10:45 Capoeira Toddlers – |
1.12.2019(3 events)
14:00 – 15:30 Bateria14:00 – 15:30 Bateria – 16:00 – 17:00 Bateria16:00 – 17:00 Bateria – 17:00 – 18:15 Sambakoulutunti17:00 – 18:15 Sambakoulutunti – |