marraskuu 2019
maanantai tiistai keskiviikko torstai perjantai lauantai sunnuntai
28.10.2019

Kategoria: Avoimet tunnit17:15 18:00 Untuvikot (3-6v.)

17:15 18:00 Untuvikot (3-6v.)

Kategoria: Avoimet tunnit18:00 18:55 Isommat lapset (7-10v)

18:00 18:55 Isommat lapset (7-10v)

Kategoria: Avoimet tunnit19:00 20:00 Capoeira adults

19:00 20:00 Capoeira adults
29.10.2019

Kategoria: Avoimet tunnit17:30 18:25 Tekniikkatunti

17:30 18:25 Tekniikkatunti

Kategoria: Avoimet tunnit18:30 19:25 Teematunti

18:30 19:25 Teematunti

Kategoria: Avoimet tunnit19:30 20:25 Koreotunti

19:30 20:25 Koreotunti
30.10.2019

Kategoria: Showryhmät17:00 18:00 Passistatreenit

17:00 18:00 Passistatreenit

Kategoria: Avoimet tunnit18:00 19:45 Baterian soittotunti

18:00 19:45 Baterian soittotunti
31.10.2019

Kategoria: Showryhmät17:00 18:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin

17:00 18:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin

Kategoria: Showryhmät18:00 19:00 Lippu/Welha

18:00 19:00 Lippu/Welha

Kategoria: Showryhmät19:00 20:00 Fantasiaryhmä

19:00 20:00 Fantasiaryhmä

Kategoria: Showryhmät19:00 20:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin

19:00 20:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin
1.11.2019

Kategoria: Avoimet tunnit17:30 19:00 Capoeira adults

17:30 19:00 Capoeira adults
2.11.2019

Kategoria: Avoimet tunnit10:00 10:45 Capoeira Toddlers

10:00 10:45 Capoeira Toddlers

Kategoria: Avoimet tunnit15:00 16:00 Capoeira LAPSET

15:00 16:00 Capoeira LAPSET
3.11.2019

Kategoria: Avoimet tunnit17:00 18:15 Sambakoulutunti

17:00 18:15 Sambakoulutunti
4.11.2019

Kategoria: Avoimet tunnit17:15 18:00 Untuvikot (3-6v.)

17:15 18:00 Untuvikot (3-6v.)

Kategoria: Avoimet tunnit18:00 18:55 Isommat lapset (7-10v)

18:00 18:55 Isommat lapset (7-10v)

Kategoria: Avoimet tunnit19:00 20:00 Capoeira adults

19:00 20:00 Capoeira adults
5.11.2019

Kategoria: Avoimet tunnit17:30 18:25 Tekniikkatunti

17:30 18:25 Tekniikkatunti

Kategoria: Avoimet tunnit18:30 19:25 Teematunti

18:30 19:25 Teematunti

Kategoria: Avoimet tunnit19:30 20:25 Koreotunti

19:30 20:25 Koreotunti
6.11.2019

Kategoria: Showryhmät17:00 18:00 Passistatreenit

17:00 18:00 Passistatreenit

Kategoria: Avoimet tunnit18:00 19:45 Baterian soittotunti

18:00 19:45 Baterian soittotunti
7.11.2019

Kategoria: Showryhmät17:00 18:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin

17:00 18:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin

Kategoria: Showryhmät18:00 19:00 Lippu/Welha

18:00 19:00 Lippu/Welha

Kategoria: Showryhmät19:00 20:00 Fantasiaryhmä

19:00 20:00 Fantasiaryhmä

Kategoria: Showryhmät19:00 20:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin

19:00 20:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin
8.11.2019

Kategoria: Avoimet tunnit17:30 19:00 Capoeira adults

17:30 19:00 Capoeira adults
9.11.2019

Kategoria: Avoimet tunnit10:00 10:45 Capoeira Toddlers

10:00 10:45 Capoeira Toddlers

Kategoria: Avoimet tunnit15:00 16:00 Capoeira LAPSET

15:00 16:00 Capoeira LAPSET
10.11.2019

Kategoria: Avoimet tunnit17:00 18:15 Sambakoulutunti

17:00 18:15 Sambakoulutunti
11.11.2019

Kategoria: Avoimet tunnit17:15 18:00 Untuvikot (3-6v.)

17:15 18:00 Untuvikot (3-6v.)

Kategoria: Avoimet tunnit18:00 18:55 Isommat lapset (7-10v)

18:00 18:55 Isommat lapset (7-10v)

Kategoria: Avoimet tunnit19:00 20:00 Capoeira adults

19:00 20:00 Capoeira adults
12.11.2019

Kategoria: Avoimet tunnit17:30 18:25 Tekniikkatunti

17:30 18:25 Tekniikkatunti

Kategoria: Avoimet tunnit18:30 19:25 Teematunti

18:30 19:25 Teematunti

Kategoria: Avoimet tunnit19:30 20:25 Koreotunti

19:30 20:25 Koreotunti
13.11.2019

Kategoria: Showryhmät17:00 18:00 Passistatreenit

17:00 18:00 Passistatreenit

Kategoria: Avoimet tunnit18:00 19:45 Baterian soittotunti

18:00 19:45 Baterian soittotunti
14.11.2019

Kategoria: Showryhmät17:00 18:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin

17:00 18:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin

Kategoria: Showryhmät18:00 19:00 Lippu/Welha

18:00 19:00 Lippu/Welha

Kategoria: Showryhmät19:00 20:00 Fantasiaryhmä

19:00 20:00 Fantasiaryhmä

Kategoria: Showryhmät19:00 20:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin

19:00 20:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin
15.11.2019

Kategoria: Avoimet tunnit17:30 19:00 Capoeira adults

17:30 19:00 Capoeira adults
16.11.2019

Kategoria: Avoimet tunnit10:00 10:45 Capoeira Toddlers

10:00 10:45 Capoeira Toddlers

Kategoria: Avoimet tunnit15:00 16:00 Capoeira LAPSET

15:00 16:00 Capoeira LAPSET
17.11.2019

Kategoria: Avoimet tunnit16:00 17:00 Bateria

16:00 17:00 Bateria

Kategoria: Avoimet tunnit17:00 18:15 Sambakoulutunti

17:00 18:15 Sambakoulutunti
18.11.2019

Kategoria: Avoimet tunnit17:15 18:00 Untuvikot (3-6v.)

17:15 18:00 Untuvikot (3-6v.)

Kategoria: Avoimet tunnit18:00 18:55 Isommat lapset (7-10v)

18:00 18:55 Isommat lapset (7-10v)

Kategoria: Avoimet tunnit19:00 20:00 Capoeira adults

19:00 20:00 Capoeira adults
19.11.2019

Kategoria: Avoimet tunnit17:30 18:25 Tekniikkatunti

17:30 18:25 Tekniikkatunti

Kategoria: Avoimet tunnit18:30 19:25 Teematunti

18:30 19:25 Teematunti

Kategoria: Avoimet tunnit19:30 20:25 Koreotunti

19:30 20:25 Koreotunti
20.11.2019

Kategoria: Showryhmät17:00 18:00 Passistatreenit

17:00 18:00 Passistatreenit

Kategoria: Avoimet tunnit18:00 19:45 Baterian soittotunti

18:00 19:45 Baterian soittotunti
21.11.2019

Kategoria: Showryhmät17:00 18:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin

17:00 18:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin

Kategoria: Showryhmät18:00 19:00 Lippu/Welha

18:00 19:00 Lippu/Welha

Kategoria: Showryhmät19:00 20:00 Fantasiaryhmä

19:00 20:00 Fantasiaryhmä

Kategoria: Showryhmät19:00 20:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin

19:00 20:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin
22.11.2019

Kategoria: Avoimet tunnit17:30 19:00 Capoeira adults

17:30 19:00 Capoeira adults
23.11.2019

Kategoria: Avoimet tunnit10:00 10:45 Capoeira Toddlers

10:00 10:45 Capoeira Toddlers

Kategoria: Avoimet tunnit15:00 16:00 Capoeira LAPSET

15:00 16:00 Capoeira LAPSET
24.11.2019

Kategoria: Avoimet tunnit16:00 17:00 Bateria

16:00 17:00 Bateria

Kategoria: Avoimet tunnit17:00 18:15 Sambakoulutunti

17:00 18:15 Sambakoulutunti
25.11.2019

Kategoria: Avoimet tunnit17:15 18:00 Untuvikot (3-6v.)

17:15 18:00 Untuvikot (3-6v.)

Kategoria: Avoimet tunnit18:00 18:55 Isommat lapset (7-10v)

18:00 18:55 Isommat lapset (7-10v)

Kategoria: Avoimet tunnit19:00 20:00 Capoeira adults

19:00 20:00 Capoeira adults
26.11.2019

Kategoria: Avoimet tunnit17:30 18:25 Tekniikkatunti

17:30 18:25 Tekniikkatunti

Kategoria: Avoimet tunnit18:30 19:25 Teematunti

18:30 19:25 Teematunti

Kategoria: Avoimet tunnit19:30 20:25 Koreotunti

19:30 20:25 Koreotunti
27.11.2019

Kategoria: Showryhmät17:00 18:00 Passistatreenit

17:00 18:00 Passistatreenit

Kategoria: Avoimet tunnit18:00 19:45 Baterian soittotunti

18:00 19:45 Baterian soittotunti
28.11.2019

Kategoria: Showryhmät17:00 18:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin

17:00 18:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin

Kategoria: Showryhmät18:00 19:00 Lippu/Welha

18:00 19:00 Lippu/Welha

Kategoria: Showryhmät19:00 20:00 Fantasiaryhmä

19:00 20:00 Fantasiaryhmä

Kategoria: Showryhmät19:00 20:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin

19:00 20:00 Fantasiat/Baianat vuoroviikoin
29.11.2019

Kategoria: Avoimet tunnit17:30 19:00 Capoeira adults

17:30 19:00 Capoeira adults
30.11.2019

Kategoria: Avoimet tunnit10:00 10:45 Capoeira Toddlers

10:00 10:45 Capoeira Toddlers

Kategoria: Avoimet tunnit15:00 16:00 Capoeira LAPSET

15:00 16:00 Capoeira LAPSET
1.12.2019

Kategoria: Avoimet tunnit14:00 15:30 Bateria

14:00 15:30 Bateria

Kategoria: Avoimet tunnit16:00 17:00 Bateria

16:00 17:00 Bateria

Kategoria: Avoimet tunnit17:00 18:15 Sambakoulutunti

17:00 18:15 Sambakoulutunti

Return to calendar