lokakuu 2018
maanantai tiistai keskiviikko torstai perjantai lauantai sunnuntai
1.10.2018

Kategoria: Avoimet tunnit17:15 17:45 Lasten samba 3-6v

17:15 17:45 Lasten samba 3-6v

Kategoria: Avoimet tunnit18:00 18:45 Lasten samba 7-10v

18:00 18:45 Lasten samba 7-10v

Kategoria: Avoimet tunnit19:00 20:00 Nuorten samba 11-16v.

19:00 20:00 Nuorten samba 11-16v.
2.10.2018

Kategoria: Avoimet tunnit18:00 19:15 TEEMA musiikki

18:00 19:15 TEEMA musiikki
3.10.2018

Kategoria: Showryhmät17:00 18:00 Passistat

17:00 18:00 Passistat

Kategoria: Avoimet tunnit18:00 19:45 Bateria

18:00 19:45 Bateria
4.10.2018

Kategoria: Showryhmät17:00 18:00 Baianat

17:00 18:00 Baianat

Kategoria: Showryhmät18:00 19:00 Lippu/welha

18:00 19:00 Lippu/welha

Kategoria: Showryhmät19:00 20:00 Fantasiat

19:00 20:00 Fantasiat
5.10.2018 6.10.2018

Kategoria: Muu tapahtuma18:00 23:45 Passistakokeet

18:00 23:45 Passistakokeet
7.10.2018
8.10.2018

Kategoria: Avoimet tunnit17:15 17:45 Lasten samba 3-6v

17:15 17:45 Lasten samba 3-6v

Kategoria: Avoimet tunnit18:00 18:45 Lasten samba 7-10v

18:00 18:45 Lasten samba 7-10v

Kategoria: Avoimet tunnit19:00 20:00 Nuorten samba 11-16v.

19:00 20:00 Nuorten samba 11-16v.
9.10.2018

Kategoria: Avoimet tunnit17:30 18:45 Sambatunti taso 1

17:30 18:45 Sambatunti taso 1

Kategoria: Avoimet tunnit19:00 20:15 Sambatunti taso 2

19:00 20:15 Sambatunti taso 2
10.10.2018

Kategoria: Showryhmät17:00 18:00 Passistat

17:00 18:00 Passistat

Kategoria: Avoimet tunnit18:00 19:45 Bateria

18:00 19:45 Bateria
11.10.2018

Kategoria: Showryhmät17:00 18:00 Fantasiat

17:00 18:00 Fantasiat

Kategoria: Showryhmät18:00 19:00 Lippu/welha

18:00 19:00 Lippu/welha

Kategoria: Showryhmät19:00 20:00 Baianat

19:00 20:00 Baianat
12.10.2018 13.10.2018 14.10.2018

Kategoria: Showryhmät15:00 16:30 Fantsut treenaa

15:00 16:30 Fantsut treenaa

Kategoria: Avoimet tunnit17:00 18:30 Sambakoulutunti kaikille

17:00 18:30 Sambakoulutunti kaikille
15.10.2018

Kategoria: Muu tapahtuma17:00 20:00 Karnevaalipalaveri

17:00 20:00 Karnevaalipalaveri
16.10.2018 17.10.2018

Kategoria: Showryhmät17:00 18:00 Passistat

17:00 18:00 Passistat
18.10.2018

Kategoria: Showryhmät17:00 18:00 Baianat

17:00 18:00 Baianat

Kategoria: Showryhmät18:00 19:00 Lippu/welha

18:00 19:00 Lippu/welha

Kategoria: Showryhmät19:00 20:00 Fantasiat

19:00 20:00 Fantasiat
19.10.2018 20.10.2018 21.10.2018
22.10.2018

Kategoria: Avoimet tunnit17:15 17:45 Lasten samba 3-6v

17:15 17:45 Lasten samba 3-6v

Kategoria: Avoimet tunnit18:00 18:45 Lasten samba 7-10v

18:00 18:45 Lasten samba 7-10v

Kategoria: Avoimet tunnit19:00 20:00 Nuorten samba 11-16v.

19:00 20:00 Nuorten samba 11-16v.
23.10.2018

Kategoria: Avoimet tunnit17:30 18:45 Sambatunti taso 1

17:30 18:45 Sambatunti taso 1

Kategoria: Avoimet tunnit19:00 20:15 Sambatunti taso 2

19:00 20:15 Sambatunti taso 2
24.10.2018

Kategoria: Showryhmät17:00 18:00 Passistat

17:00 18:00 Passistat

Kategoria: Avoimet tunnit18:00 19:45 Bateria

18:00 19:45 Bateria
25.10.2018

Kategoria: Showryhmät17:00 18:00 Fantasiat

17:00 18:00 Fantasiat

Kategoria: Showryhmät18:00 19:00 Lippu/welha

18:00 19:00 Lippu/welha

Kategoria: Showryhmät19:00 20:00 Baianat

19:00 20:00 Baianat
26.10.2018 27.10.2018

Kategoria: Avoimet tunnit15:00 16:00 Capoeira LAPSET

15:00 16:00 Capoeira LAPSET
28.10.2018

Kategoria: Avoimet tunnit17:00 18:30 Reggae

17:00 18:30 Reggae
29.10.2018

Kategoria: Avoimet tunnit17:15 17:45 Lasten samba 3-6v

17:15 17:45 Lasten samba 3-6v

Kategoria: Avoimet tunnit18:00 18:45 Lasten samba 7-10v

18:00 18:45 Lasten samba 7-10v

Kategoria: Avoimet tunnit19:00 20:00 Nuorten samba 11-16v.

19:00 20:00 Nuorten samba 11-16v.
30.10.2018

Kategoria: Avoimet tunnit17:30 18:45 Sambatunti taso 1

17:30 18:45 Sambatunti taso 1

Kategoria: Avoimet tunnit19:00 20:15 Sambatunti taso 2

19:00 20:15 Sambatunti taso 2
31.10.2018

Kategoria: Showryhmät17:00 18:00 Passistat

17:00 18:00 Passistat

Kategoria: Avoimet tunnit18:00 19:45 Bateria

18:00 19:45 Bateria
1.11.2018

Kategoria: Showryhmät17:00 18:00 Baianat

17:00 18:00 Baianat

Kategoria: Showryhmät18:00 19:00 Lippu/welha

18:00 19:00 Lippu/welha

Kategoria: Showryhmät19:00 20:00 Fantasiat

19:00 20:00 Fantasiat
2.11.2018 3.11.2018

Kategoria: Avoimet tunnit10:00 12:15 Capoeira LAPSET

10:00 12:15 Capoeira LAPSET

Kategoria: Avoimet tunnit15:00 16:00 Capoeira LAPSET

15:00 16:00 Capoeira LAPSET
4.11.2018

Kategoria: Avoimet tunnit17:00 18:30 Sambakoulutunti kaikille

17:00 18:30 Sambakoulutunti kaikille

Return to calendar