huhtikuu 2018
maanantai tiistai keskiviikko torstai perjantai lauantai sunnuntai
26.3.2018

Kategoria: Lasten tunnit17:15 17:45 Lasten samba 3-6v.

17:15 17:45 Lasten samba 3-6v.

Kategoria: Lasten tunnit18:00 18:45 Lasten samba 7-10v.

18:00 18:45 Lasten samba 7-10v.

Kategoria: Avoimet tunnit19:00 20:00 Nuorten ryhmä

19:00 20:00 Nuorten ryhmä
27.3.2018

Kategoria: Avoimet tunnit17:30 18:45 Samba taso I

17:30 18:45 Samba taso I

Kategoria: Avoimet tunnit19:00 20:15 Samba taso II

19:00 20:15 Samba taso II
28.3.2018

Kategoria: Showryhmät16:30 18:00 Fantasiat

16:30 18:00 Fantasiat

Kategoria: Avoimet tunnit18:00 20:00 Bateria

18:00 20:00 Bateria
29.3.2018

Kategoria: Avoimet tunnit16:00 17:30 Capoeira / Cromadinho

16:00 17:30 Capoeira / Cromadinho

Kategoria: Showryhmät17:30 19:00 Lippupari

17:30 19:00 Lippupari

Kategoria: Showryhmät19:00 20:00 Baianat

19:00 20:00 Baianat
30.3.2018

Kategoria: Talkoot17:00 21:00 Kaikkien yhteiset karnevaalitalkoot

17:00 21:00 Kaikkien yhteiset karnevaalitalkoot
31.3.2018

Kategoria: Avoimet tunnit16:00 18:00 Capoeira / Cromadinho

16:00 18:00 Capoeira / Cromadinho
1.4.2018

Kategoria: Muu tapahtuma19:00 20:00 Stardust Danders Juniors

19:00 20:00 Stardust Danders Juniors
2.4.2018 3.4.2018

Kategoria: Avoimet tunnit17:30 18:45 Samba taso I

17:30 18:45 Samba taso I

Kategoria: Avoimet tunnit19:00 20:15 Samba taso II

19:00 20:15 Samba taso II
4.4.2018

Kategoria: Showryhmät16:30 18:00 Fantasiat

16:30 18:00 Fantasiat

Kategoria: Avoimet tunnit18:00 20:00 Bateria

18:00 20:00 Bateria
5.4.2018

Kategoria: Avoimet tunnit16:00 17:30 Capoeira / Cromadinho

16:00 17:30 Capoeira / Cromadinho

Kategoria: Muu tapahtuma17:30 19:00 Passistatreenit

17:30 19:00 Passistatreenit

Kategoria: Showryhmät19:00 20:00 Baianat

19:00 20:00 Baianat
6.4.2018

Kategoria: Talkoot17:00 21:00 Kaikkien yhteiset karnevaalitalkoot

17:00 21:00 Kaikkien yhteiset karnevaalitalkoot
7.4.2018

Kategoria: Talkoot10:00 15:00 Kaikkien yhteiset karnevaalitalkoot

10:00 15:00 Kaikkien yhteiset karnevaalitalkoot

Kategoria: Avoimet tunnit16:00 18:00 Capoeira / Cromadinho

16:00 18:00 Capoeira / Cromadinho
8.4.2018

Kategoria: Avoimet tunnit17:00 18:30 Sambakoulu kaikille

17:00 18:30 Sambakoulu kaikille

Kategoria: Muu tapahtuma19:00 20:00 Stardust Danders Juniors

19:00 20:00 Stardust Danders Juniors
9.4.2018

Kategoria: Lasten tunnit17:15 17:45 Lasten samba 3-6v.

17:15 17:45 Lasten samba 3-6v.

Kategoria: Lasten tunnit18:00 18:45 Lasten samba 7-10v.

18:00 18:45 Lasten samba 7-10v.
10.4.2018

Kategoria: Avoimet tunnit17:30 18:45 Samba taso I

17:30 18:45 Samba taso I

Kategoria: Avoimet tunnit19:00 20:15 Samba taso II

19:00 20:15 Samba taso II
11.4.2018

Kategoria: Showryhmät16:30 18:00 Fantasiat

16:30 18:00 Fantasiat

Kategoria: Avoimet tunnit18:00 20:00 Bateria

18:00 20:00 Bateria
12.4.2018

Kategoria: Avoimet tunnit16:00 17:30 Capoeira / Cromadinho

16:00 17:30 Capoeira / Cromadinho

Kategoria: Muu tapahtuma17:30 19:00 Passistatreenit

17:30 19:00 Passistatreenit

Kategoria: Showryhmät19:00 20:00 Baianat

19:00 20:00 Baianat
13.4.2018

Kategoria: Talkoot17:00 21:00 Kaikkien yhteiset karnevaalitalkoot

17:00 21:00 Kaikkien yhteiset karnevaalitalkoot
14.4.2018

Kategoria: Talkoot10:00 15:00 Kaikkien yhteiset karnevaalitalkoot

10:00 15:00 Kaikkien yhteiset karnevaalitalkoot

Kategoria: Avoimet tunnit16:00 18:00 Capoeira / Cromadinho

16:00 18:00 Capoeira / Cromadinho
15.4.2018

Kategoria: Avoimet tunnit17:00 18:30 Sambakoulu kaikille

17:00 18:30 Sambakoulu kaikille

Kategoria: Muu tapahtuma19:00 20:00 Stardust Danders Juniors

19:00 20:00 Stardust Danders Juniors
16.4.2018

Kategoria: Lasten tunnit17:15 17:45 Lasten samba 3-6v.

17:15 17:45 Lasten samba 3-6v.

Kategoria: Lasten tunnit18:00 18:45 Lasten samba 7-10v.

18:00 18:45 Lasten samba 7-10v.

Kategoria: Avoimet tunnit18:45 20:00 Lippuparin treenit

18:45 20:00 Lippuparin treenit
17.4.2018

Kategoria: Avoimet tunnit17:30 18:45 Samba taso I

17:30 18:45 Samba taso I

Kategoria: Avoimet tunnit19:00 20:15 Samba taso II

19:00 20:15 Samba taso II
18.4.2018

Kategoria: Showryhmät16:30 18:00 Fantasiat

16:30 18:00 Fantasiat

Kategoria: Avoimet tunnit18:00 20:00 Bateria

18:00 20:00 Bateria
19.4.2018

Kategoria: Avoimet tunnit16:00 17:30 Capoeira / Cromadinho

16:00 17:30 Capoeira / Cromadinho

Kategoria: Muu tapahtuma17:30 19:00 Passistatreenit

17:30 19:00 Passistatreenit

Kategoria: Showryhmät19:00 20:00 Baianat

19:00 20:00 Baianat
20.4.2018

Kategoria: Talkoot17:00 21:00 Kaikkien yhteiset karnevaalitalkoot

17:00 21:00 Kaikkien yhteiset karnevaalitalkoot
21.4.2018

Kategoria: Talkoot10:00 15:00 Kaikkien yhteiset karnevaalitalkoot

10:00 15:00 Kaikkien yhteiset karnevaalitalkoot

Kategoria: Avoimet tunnit16:00 18:00 Capoeira / Cromadinho

16:00 18:00 Capoeira / Cromadinho
22.4.2018

Kategoria: Avoimet tunnit17:00 18:30 Sambakoulu kaikille

17:00 18:30 Sambakoulu kaikille

Kategoria: Muu tapahtuma19:00 20:00 Stardust Danders Juniors

19:00 20:00 Stardust Danders Juniors
23.4.2018

Kategoria: Lasten tunnit17:15 17:45 Lasten samba 3-6v.

17:15 17:45 Lasten samba 3-6v.

Kategoria: Lasten tunnit18:00 18:45 Lasten samba 7-10v.

18:00 18:45 Lasten samba 7-10v.

Kategoria: Avoimet tunnit18:45 20:00 Lippuparin treenit

18:45 20:00 Lippuparin treenit
24.4.2018

Kategoria: Avoimet tunnit17:30 18:45 Samba taso I

17:30 18:45 Samba taso I

Kategoria: Avoimet tunnit19:00 20:15 Samba taso II

19:00 20:15 Samba taso II
25.4.2018

Kategoria: Showryhmät16:30 18:00 Fantasiat

16:30 18:00 Fantasiat

Kategoria: Avoimet tunnit18:00 20:00 Bateria

18:00 20:00 Bateria
26.4.2018

Kategoria: Avoimet tunnit16:00 17:30 Capoeira / Cromadinho

16:00 17:30 Capoeira / Cromadinho

Kategoria: Muu tapahtuma17:30 19:00 Passistatreenit

17:30 19:00 Passistatreenit

Kategoria: Showryhmät19:00 20:00 Baianat

19:00 20:00 Baianat
27.4.2018

Kategoria: Talkoot17:00 21:00 Kaikkien yhteiset karnevaalitalkoot

17:00 21:00 Kaikkien yhteiset karnevaalitalkoot
28.4.2018

Kategoria: Avoimet tunnit16:00 18:00 Capoeira / Cromadinho

16:00 18:00 Capoeira / Cromadinho
29.4.2018

Kategoria: Avoimet tunnit17:00 18:30 Sambakoulu kaikille

17:00 18:30 Sambakoulu kaikille

Kategoria: Muu tapahtuma19:00 20:00 Stardust Danders Juniors

19:00 20:00 Stardust Danders Juniors
30.4.2018

Kategoria: Lasten tunnit17:00 18:00 Isojen lasten keikkatreenit

17:00 18:00 Isojen lasten keikkatreenit
1.5.2018 2.5.2018

Kategoria: Avoimet tunnit18:00 20:00 Bateria

18:00 20:00 Bateria
3.5.2018

Kategoria: Avoimet tunnit16:00 17:30 Capoeira / Cromadinho

16:00 17:30 Capoeira / Cromadinho

Kategoria: Muu tapahtuma17:30 19:00 Passistatreenit

17:30 19:00 Passistatreenit
4.5.2018

Kategoria: Talkoot17:00 21:00 Kaikkien yhteiset karnevaalitalkoot

17:00 21:00 Kaikkien yhteiset karnevaalitalkoot
5.5.2018

Kategoria: Talkoot10:00 15:00 Kaikkien yhteiset karnevaalitalkoot

10:00 15:00 Kaikkien yhteiset karnevaalitalkoot

Kategoria: Avoimet tunnit16:00 18:00 Capoeira / Cromadinho

16:00 18:00 Capoeira / Cromadinho
6.5.2018

Kategoria: Muu tapahtuma17:00 19:00 Proalan treenit

17:00 19:00 Proalan treenit

Kategoria: Muu tapahtuma19:00 20:00 Stardust Danders Juniors

19:00 20:00 Stardust Danders Juniors

Return to calendar