helmikuu 2018
maanantai tiistai keskiviikko torstai perjantai lauantai sunnuntai
29.1.2018

Kategoria: Lasten tunnit17:15 17:45 Lasten samba 3-6v.

17:15 17:45 Lasten samba 3-6v.

Kategoria: Lasten tunnit18:00 18:45 Lasten samba 7-10v.

18:00 18:45 Lasten samba 7-10v.

Kategoria: Avoimet tunnit19:00 20:00 Nuorten ryhmä

19:00 20:00 Nuorten ryhmä
30.1.2018

Kategoria: Avoimet tunnit17:30 18:45 Samba taso I

17:30 18:45 Samba taso I

Kategoria: Avoimet tunnit19:00 20:15 Samba taso II

19:00 20:15 Samba taso II
31.1.2018

Kategoria: Showryhmät16:30 18:00 Fantasiat

16:30 18:00 Fantasiat

Kategoria: Avoimet tunnit18:00 20:00 Bateria

18:00 20:00 Bateria
1.2.2018

Kategoria: Avoimet tunnit16:00 17:30 Capoeira / Cromadinho

16:00 17:30 Capoeira / Cromadinho

Kategoria: Showryhmät17:30 19:00 Lippupari

17:30 19:00 Lippupari

Kategoria: Showryhmät19:00 20:00 Baianat

19:00 20:00 Baianat

Kategoria: Avoimet tunnit20:00 21:00 Kopukat

20:00 21:00 Kopukat
2.2.2018

Kategoria: Talkoot17:00 21:00 Kaikkien yhteiset karnevaalitalkoot

17:00 21:00 Kaikkien yhteiset karnevaalitalkoot
3.2.2018

Kategoria: Avoimet tunnit16:00 18:00 Capoeira / Cromadinho

16:00 18:00 Capoeira / Cromadinho
4.2.2018

Kategoria: Avoimet tunnit17:00 18:30 Sambakoulu kaikille

17:00 18:30 Sambakoulu kaikille

Kategoria: Muu tapahtuma19:00 20:00 Stardust Danders Juniors

19:00 20:00 Stardust Danders Juniors
5.2.2018

Kategoria: Lasten tunnit17:15 17:45 Lasten samba 3-6v.

17:15 17:45 Lasten samba 3-6v.

Kategoria: Lasten tunnit18:00 18:45 Lasten samba 7-10v.

18:00 18:45 Lasten samba 7-10v.

Kategoria: Avoimet tunnit19:00 20:00 Nuorten ryhmä

19:00 20:00 Nuorten ryhmä
6.2.2018

Kategoria: Avoimet tunnit17:30 18:45 Samba taso I

17:30 18:45 Samba taso I

Kategoria: Avoimet tunnit19:00 20:15 Samba taso II

19:00 20:15 Samba taso II
7.2.2018

Kategoria: Showryhmät16:30 18:00 Fantasiat

16:30 18:00 Fantasiat

Kategoria: Avoimet tunnit18:00 20:00 Bateria

18:00 20:00 Bateria
8.2.2018

Kategoria: Avoimet tunnit16:00 17:30 Capoeira / Cromadinho

16:00 17:30 Capoeira / Cromadinho

Kategoria: Muu tapahtuma17:30 19:00 Passistatreenit

17:30 19:00 Passistatreenit

Kategoria: Showryhmät19:00 20:00 Baianat

19:00 20:00 Baianat

Kategoria: Avoimet tunnit20:00 21:00 Kopukat

20:00 21:00 Kopukat
9.2.2018

Kategoria: Talkoot17:00 21:00 Kaikkien yhteiset karnevaalitalkoot

17:00 21:00 Kaikkien yhteiset karnevaalitalkoot
10.2.2018

Kategoria: Avoimet tunnit16:00 18:00 Capoeira / Cromadinho

16:00 18:00 Capoeira / Cromadinho
11.2.2018

Kategoria: Avoimet tunnit17:00 18:30 Sambakoulu kaikille

17:00 18:30 Sambakoulu kaikille

Kategoria: Muu tapahtuma19:00 20:00 Stardust Danders Juniors

19:00 20:00 Stardust Danders Juniors
12.2.2018

Kategoria: Lasten tunnit17:15 17:45 Lasten samba 3-6v.

17:15 17:45 Lasten samba 3-6v.

Kategoria: Lasten tunnit18:00 18:45 Lasten samba 7-10v.

18:00 18:45 Lasten samba 7-10v.

Kategoria: Avoimet tunnit19:00 20:00 Nuorten ryhmä

19:00 20:00 Nuorten ryhmä
13.2.2018

Kategoria: Avoimet tunnit17:30 18:45 Samba taso I

17:30 18:45 Samba taso I

Kategoria: Avoimet tunnit19:00 20:15 Samba taso II

19:00 20:15 Samba taso II
14.2.2018

Kategoria: Showryhmät16:30 18:00 Fantasiat

16:30 18:00 Fantasiat

Kategoria: Avoimet tunnit18:00 20:00 Bateria

18:00 20:00 Bateria
15.2.2018

Kategoria: Avoimet tunnit16:00 17:30 Capoeira / Cromadinho

16:00 17:30 Capoeira / Cromadinho

Kategoria: Showryhmät17:30 19:00 Lippupari

17:30 19:00 Lippupari

Kategoria: Showryhmät19:00 20:00 Baianat

19:00 20:00 Baianat

Kategoria: Avoimet tunnit20:00 21:00 Kopukat

20:00 21:00 Kopukat
16.2.2018

Kategoria: Talkoot17:00 21:00 Kaikkien yhteiset karnevaalitalkoot

17:00 21:00 Kaikkien yhteiset karnevaalitalkoot
17.2.2018

Kategoria: Avoimet tunnit16:00 18:00 Capoeira / Cromadinho

16:00 18:00 Capoeira / Cromadinho
18.2.2018

Kategoria: Avoimet tunnit17:00 18:30 Sambakoulu kaikille

17:00 18:30 Sambakoulu kaikille

Kategoria: Muu tapahtuma19:00 20:00 Stardust Danders Juniors

19:00 20:00 Stardust Danders Juniors
19.2.2018

Kategoria: Lasten tunnit17:15 17:45 Lasten samba 3-6v.

17:15 17:45 Lasten samba 3-6v.

Kategoria: Lasten tunnit18:00 18:45 Lasten samba 7-10v.

18:00 18:45 Lasten samba 7-10v.

Kategoria: Avoimet tunnit19:00 20:00 Nuorten ryhmä

19:00 20:00 Nuorten ryhmä
20.2.2018

Kategoria: Avoimet tunnit17:30 18:45 Samba taso I

17:30 18:45 Samba taso I

Kategoria: Avoimet tunnit19:00 20:15 Samba taso II

19:00 20:15 Samba taso II
21.2.2018

Kategoria: Showryhmät16:30 18:00 Fantasiat

16:30 18:00 Fantasiat

Kategoria: Avoimet tunnit18:00 20:00 Bateria

18:00 20:00 Bateria
22.2.2018

Kategoria: Avoimet tunnit16:00 17:30 Capoeira / Cromadinho

16:00 17:30 Capoeira / Cromadinho

Kategoria: Muu tapahtuma17:30 19:00 Passistatreenit

17:30 19:00 Passistatreenit

Kategoria: Showryhmät19:00 20:00 Baianat

19:00 20:00 Baianat

Kategoria: Avoimet tunnit20:00 21:00 Kopukat

20:00 21:00 Kopukat
23.2.2018

Kategoria: Talkoot17:00 21:00 Kaikkien yhteiset karnevaalitalkoot

17:00 21:00 Kaikkien yhteiset karnevaalitalkoot
24.2.2018

Kategoria: Avoimet tunnit16:00 18:00 Capoeira / Cromadinho

16:00 18:00 Capoeira / Cromadinho
25.2.2018

Kategoria: Avoimet tunnit17:00 18:30 Sambakoulu kaikille

17:00 18:30 Sambakoulu kaikille

Kategoria: Muu tapahtuma19:00 20:00 Stardust Danders Juniors

19:00 20:00 Stardust Danders Juniors
26.2.2018

Kategoria: Lasten tunnit17:15 17:45 Lasten samba 3-6v.

17:15 17:45 Lasten samba 3-6v.

Kategoria: Lasten tunnit18:00 18:45 Lasten samba 7-10v.

18:00 18:45 Lasten samba 7-10v.

Kategoria: Avoimet tunnit19:00 20:00 Nuorten ryhmä

19:00 20:00 Nuorten ryhmä
27.2.2018

Kategoria: Avoimet tunnit17:30 18:45 Samba taso I

17:30 18:45 Samba taso I

Kategoria: Avoimet tunnit19:00 20:15 Samba taso II

19:00 20:15 Samba taso II
28.2.2018

Kategoria: Avoimet tunnit15:30 17:00 Maria R ja Jenni J treenaamassa

15:30 17:00 Maria R ja Jenni J treenaamassa

Kategoria: Showryhmät16:30 18:00 Fantasiat

16:30 18:00 Fantasiat

Kategoria: Avoimet tunnit18:00 20:00 Bateria

18:00 20:00 Bateria
1.3.2018

Kategoria: Avoimet tunnit16:00 17:30 Capoeira / Cromadinho

16:00 17:30 Capoeira / Cromadinho

Kategoria: Showryhmät17:30 19:00 Lippupari

17:30 19:00 Lippupari

Kategoria: Showryhmät19:00 20:00 Baianat

19:00 20:00 Baianat

Kategoria: Avoimet tunnit20:00 21:00 Kopukat

20:00 21:00 Kopukat
2.3.2018

Kategoria: Talkoot17:00 21:00 Kaikkien yhteiset karnevaalitalkoot

17:00 21:00 Kaikkien yhteiset karnevaalitalkoot
3.3.2018

Kategoria: Avoimet tunnit16:00 18:00 Capoeira / Cromadinho

16:00 18:00 Capoeira / Cromadinho
4.3.2018

Kategoria: Avoimet tunnit17:00 18:30 Sambakoulu kaikille

17:00 18:30 Sambakoulu kaikille

Kategoria: Muu tapahtuma19:00 20:00 Stardust Danders Juniors

19:00 20:00 Stardust Danders Juniors

Return to calendar